İFW 2012 Giovane G. Designers "KÖK" Defilesi

Pazar, Şubat 12, 2012

Ve geldik IFW'nin son defilesine...


Giovane Gentile Designers' ilgi büyüktü.


Defile başlamasına beş dakıka kala ünlü moda ikonumuz İvana Sert hanım da geldi.


 Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Osman’ı Emir Berke Zinci buyuk ilgi gordu.Erkek giyiminin önde gelen markalarından Giovane G. Designers, 2012-2013 Kış Koleksiyonu ile İstanbul Fashion Week’e yine damgasını vurdu!


Giovane G. Designers, 2012-13 Sonbahar-Kış “KÖK” Koleksiyonu’nda, yenilikle geleneği, lüks ile modernliği bir araya getirmiş. Modanın, kendini ifade etmenin en iyi yolu olduğunu savunan Giovane G. Designers tasarım ekibi; 2012-2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu lüks kumaşların yön verdiği, abartıdan uzak güçlü bir stil ile yanstımış.

“Bedel unutulur, fakat ne kadar zaman geçerse geçsin kalite hatırlanacaktır” sloganıyla yola çıkan “KÖK” koleksiyonu, kaliteli işçilik, teknik mükemmeliyet, en iyi malzeme ve sonsuz ışıltı ile donatılmış, kendine güvenen, ayakları yere basan Giovane G. Designers erkeğini cemiyet hayatına katıyor.Açıkcası benim erkek kreasyonları bakımından ifw de en beğendiğim marka oldu! Gerçekten tasarımcıları tebrik etmek istiyorum!Fotoğraflar için Cansu K. ve Markofonblog'a ve Giovane G. Designers UMM PR ekibine tesekkürler....
http://blog.markafoni.com
dip not: ben bu cekete bayildim! uzun zamandir aradigim cekete sonunda kavustum galiba :)

You Might Also Like

0 yorum

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe