Sevgililer Gününde Ne Yapsak?

Cuma, Şubat 10, 2012

Malum 14 Şubat Sevgililer günü geliyor! Peki sevgilinizle ne yapacağınızı düşündünüz mü? Ona süpriz bir hediye almanın yanı sıra, şık bir mekana götürebilirsiniz. Beraber vakit geçirmek aslında en güzel hediyedir!

 İşte tamda bunu düşünürken, Starbucks'tan çok güzel sevgililer günü tavsiyeleri geldi! ilk olarak sevgilinize bu gördüğünüz muglardan alabilirsiniz. özellikle beyaz olana biz bayıldık :) Üzerinde "SWEET" yazıyor!

Ve onu Bebekte ki Yenilenen Starbucks'a götürün!

Bebek Starbucks iç dekarasyonunu tamamiyle yeniledi. Özellikle boğazın inci gibi yanında olan Bebek Starbucks bu değişimle daha çekici olmuş. Benim en favori Starbucks'ım Bebek'deki. Boğaz kenarında, martı sesleri ve vapur sirenleriyle sevgilinize romantik dakikalar yaşatabilirsiniz!

Kalp Kalbe   <3
Ve ona Starbucks'ın en yeni lezzetlerinden "Kalp Kalbe"yi ısmarlayın! Kalp Kalbe karşı derler sende beni düşündün mü? diyip sıcak bir içecekle de onu mutlu edebilirsiniz... 


Dip not: Eğer bunları yapacak bir sevgiliniz yoksa, en yakın arkadaşınızla hepsini yapabilirsiniz :) Unutmayın Sevgililer Günü sevmeyi bilenler için hergündür!

You Might Also Like

0 yorum

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe