Top ten of Sunglasses! 2012

Çarşamba, Mayıs 02, 2012


Sezonun Bombasi Geliyor! Sizler icin Gunes Gozlugu Top Teen Hazirladik! Gecen kis hazirladigimiz Boots Top Ten uzerine, hazir yazin gelecegi bugunlerde gunes gozluklerini sizin icin degerlendirdik ve siraladik... 
NUMBER 1

 " RAY-BAN WAYFARER"NUMBER 2 

"River Island" Klim desenli Gözlük!  
  NUMBER 3 
 "SUPER"Super markası ülkemizde maalesef satılmıyor. Ama birbirinden harika ve farklı tarzlarda güneş gözlükleriyle dikkati çekiyor!

NUMBER 4 "ASOS.COM"Asos.com'da da bir çok çeşit ve model de gözlük bulmak mümkün işte bunlar favorilerim ve bu sezon da moda olacak gözlükler arasında.

Bu ahşap wayfarer'a bayıldım!!!


Evet Top Ten Listemiz şimdilik böyle sıranalıyor. Ve asıl bombayı sona sakladım! Evet biliyorum ki bir çoğunuzun zaten gözlüğü var yani normal uzağı görmeye yarayan. Hatta ve hatta çoğunuz rayben wayfarer larınızı feda ederek optik gözlük yaptırdınız benim gibi. işte size sıradışı bir çözüm ve öneri! Asos.com da gördüğüm bu Spitfire Lovejoy Sunglasses with Removeable Lens Exclusive To ASOS gözlükler tam bize göre!


Sevgiler!
   Göze    


You Might Also Like

4 yorum

 1. hepsine bayıldım.hepsinden istiyorum:))

  pelin-in.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. Göze arkadaşımla yapmış olduğumuz Alışveriş turunda bilstore da gördüğümüz spitfire marka gözlüklere birkez daha hayran kaldık..

  YanıtlaSil
 3. Trace-A-Matic understands the necessity for high quality, value, and speed-to-market that the oil and gas business wants. Trace-A-Matic understands the challenges and materials essential to produce Bike Helmets for Women high-quality heavy equipment elements and assemblies in essentially the most cost-effective method attainable. When you need high-quality plastic injection molds or pressure die casting instruments made quickly, we offer custom CNC machining providers for fast instruments, prototypes, and low-volume production.

  YanıtlaSil
 4. In latest instances, aluminum has been known to be the pricier of the 2, typically than not|most of the Digital Hygrometers time|as a rule}. With that stated, the standard of both materials is just about the identical, but they work in drastically other ways from each other. Here are some situations of when to buy both material for your tasks. The researchers used two die materials—D6510 forged iron and S0050A solid steel—for forming inserts used to form U-bend coupons. Initially both materials had been heat-treated to 54 HRC and then hard-chromed.

  YanıtlaSil

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe