Lancôme'den ABSOLUE L’EXTRAIT

Pazar, Haziran 17, 2012MUCİZE İKSİR BULUNDU
ABSOLUE L’EXTRAIT
2 milyon Lancôme gülü kök hücresi içerir.*

Lancôme gülü kök hücrelerinin yaratılışı*, FermogenesisTM
1973’te, Georges Delbard fidanlığı eşsiz ve saf Lancôme gülünü yaratır. Yaklaşık 40 yıl sonra, en ileri biyoteknolojik özüt elde etme işlemi ile çok etkili ve yenileyici özelliklere sahip Lancôme gülü kök hücreleri elde edilir. Lancôme’a özel bir yöntem olan FermogenesisTM ile ileri seviyede saf bir ortamda kök hücrelerin tazeliğini ve bütünlüğünü koruması sağlanarak sahip oldukları gücün yoğun şekilde elde edilmesi sağlanır.


Dünyadaki en eksizsiz yenileyici içeriklerden** biri, Lancôme gülü kök hücreleri*.
Her bir kavanoz yaklaşık 2 milyon Lancôme gülü kök hücresi içerir. Bu hücreler cilde nüfuz ettiğinde sahip oldukları yaşamsal özelliklerini aktararak ciltteki dermal kök hücrelerin kendini yenileme potansiyelini geliştirirler. Dermal ve epidermal katmanlarda olağanüstü seviyede yenileyici bir etki başlatırlar.  


Absolue L’Extrait; bütünsel yenilenme için.
Absolue L’Extrait gençliğin gözle görülür işaretlerinden her birini tek tek canlandırır. Zengin dokusu cildi yeni bir his ile sarar:  Lancôme gülü kök hücrelerinin canlılığını serbest bırakarak ciltte erir ve cilde nüfuz eder. Büyüleyici bir güzellik için, olağanüstü ve göz kamaştırıcı gençlik görünümünün yeniden hayat buluşu.

*  Sınırsız sayıda çoğalabilme ve çok çeşitli hücre tiplerine dönüşebilme yeteneğine sahip hücreler.                                            ** In vitro testler.
   


 ABSOLUE GÜZELLİĞİ
           Cildinizdeki emsalsiz imza
Mükemmelliğin felsefesi.
Yaratılışından beri, Absolue her zaman en mükemmel ve asil feminenliğe hayat vermek için bilim ve yaratıcılığın sınırlarını genişletti: saygın, sofistike ve zarif bir feminenlik. Lüksten daha fazlası, her zaman en iyisini isteyen kadınlar için ilham veren bir felsefe. ABSOLUE
için
Julia Roberts


YENİLEYİCİ ÜSTÜN İKSİR
2 milyon Lancôme gülü kök hücresinin yaşam gücü.
Büyüleyici bir güzellik için gençliğin sınırlarının ötesinde.


You Might Also Like

0 yorum

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe