Vogue Fashion Nights Out 2012

Pazartesi, Eylül 17, 2012

Vogue Fashion Nights Out 2012 için bu yılda tercihimizi İstinye Park'tan yana kullandık ben ve arkadaşlarım olarak, ama açıkça belirtmeliyim ki geçen sene ki çoşku, fırsatlar, etkinlikler ve eğlenceden bu sene eser yoktu! Buna rağmen moralimizi bozmadık ve elimizdekilerle eğlenip güzel bir gece geçirmeye çalıştık.

İlk olarak soluğu Bath and Body Works'de aldık. Çalışanlar o kadar sıcak o kadar ilgiliydikiler ki neşemizi yerine getirmeye yettiler :) Bath and Body Works çalışanlarından Rıdvan Bey, elime harika bir el peelingi yaptı! Ve gerçekten elimin son haline inanamadım. İnanılmaz bir ürünmüş gerçektende! İyi ki denemişim.Bath and Body Works den H M e geçtik. Bu sene kendi kombinini hazırla yarışması düzenleyen HM de inanılmaz güzel ve eğlenceli vakit geçirdik. Tek eksiği geçen yıl ki yüzde 25lik FNO indiriminin olmaması ve güzel ikramlarının yokluğuydu...

Yarışma sırası bana gelince oldukça heyecanlanmıştım. Ben solda gördüğünüz İspanyol arkadaşı giydirdim! :)


Kendisi oldukça sıcak ve sevecendi :)))Ve o gece tanıştığım dünyalar tatlısı Ece ve giydirdiğimiz Mankenlerimiz!
Objectiflere poz verirken! :)


Dışarda ise Fashion Glows Partysi vardı ama bomboştu...Daha sonra da Yapı Kredi World Kartın düzenlediği Mehmet Turgut fotoğraf çekimine katıldım! :)

You Might Also Like

1 yorum

  1. walla senin için bence çok güzel geçmiş en azından eğlenceli olduu kesin :))) izmirede böyyle eventleri bekliyorum :)


    begumyagci.blogspot.com

    YanıtlaSil

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe