H&M Eski Giysileri Toplamaya Başladi!

Çarşamba, Şubat 13, 2013

H&M Eski Giysileri Toplamaya Başlarken, Vanessa Paradis de Conscious Kampanyasının Yüzü Oluyor

 

 

Bu bahar H&M Conscious (doğa dostu) koleksiyonunun yüzü olan Vanessa Paradis, kampanyada hem trendy hem de sürdürülebilir parçalarla karşımıza çıkıyor. Bu tamamiyle H&M’in daha sürdürülebilir moda geleceği için verdiği taahhüdünün bir parçası, en iyi moda sürdürülebilir materyallerden de yapılabilir.
Ünlü aktris ve şarkıcı; kenarları fırfırlı sarı yazlık bir elbise, botanik desenli pantolonla kombinlenen süslü , fermuarlı işçi ceketi gibi parçalar giyiyor.
Bahar için iyimserlikle dolu olan koleksiyonun parçaları, yandan kesik penceresiyle sportif efektli bir tulumun yanı sıra yere kadar uzanan elbise ve tropik baskılı tişört elbise gibi romantik tarzda. Bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı gibi aksesuarlar da bulunuyor ve tüm koleksiyon organik pamuk, geri dönüştürülmüş polyester ve Tencel gibi daha sürdürülebilir materyallerden yapıldı.
Mart’ın son haftası dünya çapında tüm H&M mağazalarında satışa sunulacak kadın koleksiyonunun yanı sıra Conscious kapsamında erkekler için blazerlar, chino pantolonlar, İkat baskılı gömlekler ve şortlar; çocuklar ve minikler için ise neşeli desenler yer alıyor.
H&M’in Conscious Collection (doğa dostu) gibi bir oluşumunun parçası olmayı seviyorum” diyor Vanessa Paradis. “Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Vintage giysiler zaten gardırobumun önemli bir parçası. Hem şık, hem çevre dostu olmasına bayılıyorum çünkü eskileri tekrar tekrar giymeyi seviyorum.”


Kampanyayla eşzamanlı olarak İstinye Park, Marmara Forum ve Cepa H&M mağazalarında giysi toplama faaliyeti başlatılacak. Her ülkeden müşteriler hangi marka olduğuna bakılmaksızın kullanılamayan giysilerini seçili mağazalara getirebilecek ve kişi başı günde iki alışveriş torbasıyla sınırlı olmak kaydıyla her torba dolusu eski kıyafet karşılığında H&M’den indirim çeki alacaklar. H&M, kıyafetlerin çöplüklerde birikmesini önlemek adına bu ölçekte bir giysi toplama kampanyası başlatan ilk marka olarak dikkat çekiyor. Bu koleksiyonla ilgili detayları #hmconscious hashtagi ile takip edebilirsiniz.

You Might Also Like

0 yorum

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe