Tuba loves Koton by His Wardrobe

Pazartesi, Mart 11, 2013

KOTON NEDEN BAŞARILI ?  
WHY DOES KOTON SUCCESSFUL?Bildiğiniz üzere Koton bir Türk markası. Takip edenleriniz varsa bilir Koton'nun bu günlere gelmesinin sırrı kendisini sürekli yenilemesi ve değişikliklere kapısının her zaman açık olması.
Şuan dünyanın bir çok yerinde mağazası olan bu markanın en sevdiğim özelliği de bu.
  
As you know Koton is a Turkish brand. If you follow Koton you should know why Koton is that much Successful. Cuz they are open to changes. This is the point that i like of Koton. So that's why they have many  stores at parts of the world.
Marka, kendi gücünü başka tasarımcı ve sanatçılarla birleştirip daha da güçlü bir yer ediniyor. Bu ortaklıklar hem heyecan verici hem de sonuçları oldukça muhteşem oluyor. Yabancı markaların bu işbiliklerine alışkınız ama yerli bir markanın bu tip ortaklıklar yapması oldukça güzel birşey.

Brands can join forces with an other designers and artist then they will get more power. This partnership is giving exciting. We are used to foreigner brads, but it's nice that the Turkish Brads can do it.
 Koton geçen sezon Hakan Yıldırım ile işbirliği yapmıştı. Bu dönem ise iki sezondur tarzı ile büyük beğeni toplayan Tuba Ünsal ile işbirliği içersinde. Koleksiyo'nun ismi Tuba loves Koton. Gerçekten göz alıcı parçalar, muhteşem kesimler, fantastik stylingler ve imajlar kullanılmış bu koleksiyon için. 

Koton had collaborated with Hakan Yıldırım last years. This period they are collaborating with Tuba Ünsal which one is very famous populer and has very unique style. The name of collection is "Tuba Loves Koton". There is really glamorous pices, magnificent sew, fantastic stylings and images that they use  for this collection.

Şimdi sizlerle Tuba Ünsal'ın Koton için hazırlamış olduğu koleksiyondan parçaları hazırlamış olduğumuz mini video teaserımız ile paylaşmak isteriz. Umarız beğenirsiniz :)

Now we would like to share with you Tuba Ünsal's collection for Koton with our mini video teaser. Hope you like it :)


Sevgiler,
Loves,

Göze
HW

You Might Also Like

0 yorum

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe