Bu sezon her müzik festivaline uygun görünümü yakalayın!

Çarşamba, Nisan 17, 2013
Bu bahar H&M Divided her bir etkinlik için üç farklı Müzik & Festival koleksiyonu sunuyor. İster Coachella gibi masalımsı çöl sıcağındaki festivallerde, ister Glastonbury gibi öngörülemeyen hava şartlarına sahip İngiltere festivallerinde ya da yaz boyu Ibiza partilerinde olun. Hem kızlar hem erkekler için zengin bir koleksiyon olmalarının yanı sıra çadır, panço, yağmur çizmeleri ve kendin-yap setleri gibi her festival katılımcısının ihtiyacı olan ürünler de var.

Bazı festivaller yaz güneşine erken kaçış fırsatı sunuyor. Kızlar için dökümlü atletler, kaftanlar ve tuniklerin yanı sıra, kesik şortlar ve sezonun olmazsa olmazı incecik şifon etekler; erkekler içinse jean gömlekler, yıldızlı ve çizgili şortlar, çeşit çeşit tişört ve üstler demek. Ayrıca geceye canlılık verecek, karanlıkta parlayan parçalar ve tam bir aksesuar koleksiyonu da bulunuyor. Bunun yanı sıra festivallere gidenlerin ihtiyaç duyacakları çadır, panço ve kendin yap kitleri gibi ürünler de koleksiyonda yer alıyor.Beklenmedik hava koşulları genellikle festival deneyiminin bir parçasıdır. Bu da,her koşula uygun kat kat giysiler anlamına geliyor. Kızlar için dökümlü hırkalar ve atletler üzerine giyilebilen üniforma ceketlerin, tamamlayıcı parçaları ise skinny jean'ler, kesik şortlar ve yağmur çizmeleri. Erkekler içinse siyah jean pantolonlar, uzun kollu ve kolsuz tişört ile atletlerin üstüne giyilebilen deri motorcu ceketleri ve jean ceketler festivallerin olmazsa olmazları. Hava kötüleşirse, İngiliz bayrağı desenli pançolar yağmuru sizden uzak tutar.

Söz konusu yaz festivalleri olunca, kaçıp saklanmayan bir güneş zahmetsiz bir tarz anlamına gelir. Kızların bikini ve mayoların üzerine giymeleri için tropikal renklerde kimono, pareo ve plaj elbiseleri mevcut.

Tığ işi üstler bohem bir hava verirken, vücudu saran elbiseler gece için mükemmel. Püsküllü küpelerden zincirli el süslerine, saç bantlarına, geniş kenarlı şapkalara ve plaj şapkalarına tüm aksesuarlar vazgeçilmez. Yaz boyu takabilecekleri siyah gözlüğün yanı sıra etnik baskılı tişörtler ve dijital baskılı şortlar erkeklerin favorileri olacak.Divided Part 1 (Indie Festival) – Şuan H&M mağazalarında
Divided Part 2 (Rock Festival)  – Nisan sonundan itibaren mağazalarda
Divided Part 3 (Day Party)      -  Mayıs sonundan itibaren mağazalarda

Esas yaz festivali deneyimini H&M ile yaşayın!

H&M Loves Music’i takip için;
http://www.hm.com/tr/hm-loves-music#main

 #hmLovesMusic

You Might Also Like

0 yorum

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe