YvesSaintLaurent ''Babydoll Mascara'' by His Wardrobe

Pazar, Temmuz 14, 2013

GörselMerhaba Sevgili His Wardrobe Takipçileri ve Moda severler,

Hello Lovely His Wardrobe Followers and Fashion Lovers,


 

Bugün sizlere çok faydalı bir üründen bahsedeceğim. Bildiğiniz üzere Yves Saint Laurent 1962 yılında tasarımcı Yves Saint Laurent ve ortağı Pierre Bergé tarafından kurulmuş lüks moda evinin dışında kozmetik alanındaa da faaliyet göstermektedir.

Today i'm going to tell you about very useful product. As you know Yves Saint Laurent has been established by designer Yves Saint Laurent and his partner Pierre Bergé as a luxury fashion house but now they have to many markets, cosmetic is one of them.

 


Geçen gün elime bu sevimli paket ulaştı ve markanın iddialı maskarası "babydoll" u inceleme fırsatı buldum. İncelemeleri kız arkadaşlarımdan rica ettim tabii :) Oldukça kolay sürülen, kalıcı etkiler ve efekler bırakan, bakışları daha çekci yapan bu ürünü çok beğendiler. Bana ise fotoğraflarını çekip sizlerle paylaşmak kaldı. Mutlaka deneyin!

Last day i got that lovely package and their assertive product ''babydoll''. So my girl friends have been investigated it, and they really liked it. As they say it's very useful and stable for a long hours. So i just took the YSL babydoll's pics so you should try it!

 


Gelin önce markanın reklamına bir göz atalım. Başrolunü çok beğendiğim Cara Delevingne'nın oynadığı video'da baby doll adlı özel bir single kullanılmış. Cara'nın egzotik güzelliği ve muhteşem YSL babydoll maskarasıyla birleşince ortaya bu harika clib çıkmış.

Let's have a look the video teaser of babydoll. Cara Delevingne was main character of it. I really love her. She is very egzotic and beuaty. So the babydoll and her egzotic beauty have been mixed then they come out very nice video clib.

Şimdi ise fotoğraflarıma göz atalım.

Now let's check my photos.


Görsel
GörselGörselGörselGörselGörselGörselGörsel
Görsel


YvesSaintLaurent'i facebook sayfasından takip etmeniz için:

You would follow YvesSaintLaurent at their facebook pages:


www.facebook.com/ysl
www.facebook.com/yvessaintlaurentfragrancesandbeauty
www.facebook.com/pages/Yves-Saint-Laurent-Turkey

 And there is one funny game if you wanna win a babydoll mascara :) So please click here to play it: http://bit.ly/yslbabydoll

Ve bir de bu maskarayı kazanabileceğiniz bir oyun var :) Onun içinse burayı tıklayın: http://bit.ly/yslbabydoll Stay with love,
Sevgiyle kalın,

Göze
oxox

You Might Also Like

0 yorum

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe