Moda Ateşi, MISS POEM İle Hayat Buluyor!

Perşembe, Ekim 17, 2013

<![endif]-->

Miss Poem, 2013/14 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile renkli ve eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor...

 Görsel


Miss Poem’in, gösteri sanatlarının en renkli ve en eğlencelisi olan sirkten esinlenerek hazırladığı 2013/14 Sonbahar – Kış koleksiyonu “Magic World” vitrinlerde sergilenmeye başladı.

 Görsel
 
İçinde barındırdığı sıra dışılıkla her zaman heyecan uyandıran sirkler, Miss Poem’in 2013/14 Sonbahar-Kış koleksiyonunun temasını oluşturuyor.
 Görsel

Magic World” sezonun en iddialı renklerini sıra dışı kullanımı ile dikkat çekiyor.  Sezonun trendy renkleri olan bordo, ördekbaşı, vizon, karamel ve gri tonlarını sofistike tasarımlarına uygulayan Miss Poem, hayatın vazgeçilmezi olan siyah ve beyazı da sıra dışı kullanarak genç kızların dünyasını renklendiriyor. 

 Görsel

Trikolar ve tüylü yüzeyli kumaşlar “Magic World” de bordo gibi çarpıcı renklerle harmanlanarak özel bir tarz sunuyor.
 Görsel

Miss Poem’in yeni koleksiyonu, tıpkı heyecan verici bir gösteri gibi göz alıcı, sıra dışı ve sirkin tüm renklerini yansıtan tasarımlar dokulu, tüylü, şardonlu, parlak yüzeyli ve kapitoneli kumaşlar ile buluşturarak Miss Poem’in 2013/14 Sonbahar-Kış Koleksiyonu “Magic World”ü oluşturuyor.

 Görsel

Görselliğiyle sınırları zorlayan şovlar gibi modanın sınırlarını zorlayan Miss Poem’in çarpıcı tasarımları arasında süslü elbiseler, kalem etekler, ekose kumaşlar ve motorcu ceketler 2013/14 Sonbahar-Kış koleksiyonunda öne çıkıyor.

You Might Also Like

0 yorum

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe