W Collection Sonbahar Kış Koleksiyonu göz dolduruyor

Çarşamba, Temmuz 11, 2012


Bugün W Collection'nun  Sonbahar Kış koleksiyonu için Vakko Nakkaştepe Moda Merkezinde çok nish bir grup olarak mini bir brunch yaptık.
 


Daha önce de Power Fm Star Talks için birçok kere gittiğim Vakko'nun Moda üssüne bu sefer W collection için gitmenin heyecanı içersindeydim. Oraya vardığımızda bizi  büyük bir ilgi ve sıcaklık ile Carolin Hanım karşıladı. Daha sonra da Meral Hanım ile tanıştık.W Collection showroom'una büyük bir heyecanla indik. Orada bizi W Collection genel müdürü Gökay Bey karşıladı. Bize Marka'nın hedeflerini ve koleksiyonunun detaylarını anlattı. Ve bir de süpriz ile karşılaştık. W Collection yeni sezona Bayan grubu ile girmeyi planlıyor. Showroom'da yer alan bayan departmanını gezdik. Ve koleksiyonu çok başarılı bulduk.
Gökay Bey, 4 mağazada bayan konseptinin yer alacağını söyledi. Bu mağazalar: Capacity, Marmara Forum, Suadiye ve İstinyePark.  

Şimdi gelin isterseniz koleksiyona göz atalım. Sizlerle beğendiğim parçaları paylaşmak istiyorum. Kol düğmelerine bayıldım! :)


Ve favori kombin!!! Özelikle Hırka bu kışa damgasını vuracak cinsten. Mutlaka bir tane edieneceğim :) Bu gömlek bayan koleksiyonun en iddialı parçalarından biri!Klasik ama eğlenceli bu ayakkabılara bayıldım!
Ve final konuşmasını Zehra Elif Taş yaptı :)

Fırsat bulmuşken Vakko gravat koleksiyonuna da göz atıp yeni koleksiyonu inceledik.


Ve Carolin hanım, bizi kırmayarak tasarım ödülü alan Vakko Moda Merkezini bize gezdirdi... 


Vitali Hakko Kreatif Endüstriler Kütüphanesi


Carolin Hanım ve Vakko ailesi bizi çok güzel ağırladı. Kendilerine bir kez daha teşekkür ederim :) 


W Collection hediye gravatım ile Vakko gömleğimi kombin yaptım. Çok yakıştı bence! Ya sizce? 


Sevgiler
Göze

You Might Also Like

0 yorum

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe