Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul ilk gün izlenimleri #1

Çarşamba, Ekim 15, 2014

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un dördüncü sezonu pazartesi günü başladı. Modayla dopdolu geçecek 5 gün boyunca marka ve tasarımcılar İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonlarını sektörün önde gelen oyuncularına sunmanın heyecanını yaşayacaklar. Etkinlik programında defile ve sunumlar haricinde atölye çalışmaları, moda sohbetleri ve renkli partiler dikkat çekiyor.


MBFWI bu sezon da Antrepo 3'te!
MBFWI, Antrepo 3'teki yolculuğunu bu sezon da sürdürüyor. İstanbul'un en stil sahibi semtlerinden biri olarak öne çıkan Karaköy'de bulunan Antrepo 3, üstün bir prodüksiyon ile dünya standartlarında bir moda haftası deneyimi sunuyor. Hande Çokrak, defile aralarında Mercedes-Benz Lounge'u tercih edenlerden 
15 Ekim Çarşamba günü Mercedes-Benz'in desteğiyle "Mercedes-Benz presents Maid in Love" defilesini Antrepo 3'te sunacak olan genç ve başarılı tasarımcı Hande Çokrak, MBFWI'nin ilk gününde tasarımcıların defile ve sunumlarını yakından takip etti. Aralarda Mercedes-Benz Lounge'da vakit geçirmeyi tercih eden Çokrak,  haftanın yoğun temposuna rağmen enerjisiyle "Mercedes-Benz presents Maid in Love" defilesine hazır olduğunun sinyallerini verdi. 
DB Berdan'dan tüketim toplumuna bakış
Günümüz toplumunun tüketim bağımlılığına eleştirel yaklaşımını, 90'lı yılların öncü trendlerinden skate punk esintili desenler, alışveriş torbaları ve renk patlamalarıyla öne çıkan koleksiyonuna yansıtan DB Berdan, özellikle müzik seçimleriyle günün en çok konuşulan isimleri arasında yer aldı.  

Yeni S-Serisi Coupé, MBFWI'de sergileniyor
Yeni Mercedes-Benz S-Serisi Coupé, iddialı tasarımı, zengin donanımı ve zarif sportifliğiyle modern lüks ile son teknolojiyi bir araya getiriyor. Moda severlerin etkinlik süresince belirgin dış hatları ile benzersiz bir tasarım estetiği sunan S-Serisi Coupé'yi keşfetme fırsatı bulacaklarını belirten Mercedes-Benz Otomobil Grubu Pazarlama ve Satış Türkiye Müdürü Şükrü Bekdikhan, etkinliğin ilk günü Antrepo 3'ü ziyaret etti.

Peki ben #MBFWI'nin ilk gününde ne giyindim? 
İş çıkışı uğradığım fashion week'de, her zamanki smart casual tarzımı korudum. Çok beğenerek İsveç Cos'dan aldığım şalımla da bu look'u güçlendirdim. Ayakkabılarım ise Zara'nın sezon sonu indirimindendi ve sadece 59tl ödedim :)

Day 1 Look of #MBFWI
Jacket @hm
Shoes @zara_worldwide
Denim @cheapmonday
Scarf @costores
Shirt @bilstore
@mbfwistanbul #hiswardrobe #imwearinghm

You Might Also Like

0 yorum

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe