MODAGRAM’I DİDEM SOYDAN TANITIYOR…

Perşembe, Mayıs 17, 2012


MODAGRAM’I DİDEM SOYDAN TANITIYOR…


Seçkin ve ünlü markaların sezon ürünlerini, üyelerine tek bir adresten ulaştıran  Modagram.com, yeni sezonun en beğenilen ürünlerini modanın yeni yıldızı Didem Soydan ile tanıtıyor. Didem Soydan’ın tanıttığı şık, giyimde sınır tanımayan kadınlara hitap eden koleksiyon 15-17 Mayıs tarihleri arasında Trendyol.com’da, sonrasında ise zaman kısıtlaması olmaksızın Modagram.com’da satışta olacak.Modagram.com, Türkiye’nin her yerine modayı ulaştırırken sunduğu alışveriş deneyimi ile üyelerine “alışveriş özgürlüğü” sunuyor. Ürün videoları, modaya danışmanlığı hizmeti, ücretsiz iade, açılışa özel ücretsiz kargo gibi ayrıcalıklar sunan site Türkiye’de e-ticaret alanında bugüne kadar hiç denenmemiş bir konsept sunuyor.

Sitede yer alan “Ne Moda” ve “Ne Giysem” bölümleri üyelere trendlere ve her mekana uygun öneriler sunuyor. Deniz Marşan gibi ünlü stil danışmanlarının seçtiklerinin yer aldığı Modagram ile Trendyol.com güçlü işbirliklerine devam ediyor.

Daha önce Milla by Trendyol ile e-ticaret sektöründe kendi markasını yaratan Trendyol.com, sürekli satış sitesi Modagram.com’da da kendi markasını yaratarak bir ilke imza atıyor. Modagram markası; kadın, erkek, ayakkabı ve aksesuardan oluşan 4 ana kategoride 50.000’den fazla ürün sunuyor. Trendyol.com’un yeni sitesi Modagram.com’un kendi markası Modagram’ın ilkbahar-yaz koleksiyonu Didem Soydan tanıtıyor. Ünlü manken birbirinden çarpıcı pozlarıyla dikkat çekiyor. Modagram koleksiyonunda canlı renk, desen ve detaylar ilgi çekiyor.

15 Mayıs’ta üç gün süreyle ilk kez Trendyol.com’da çok özel indirimlerle satışa çıkacak olan koleksiyon, butik kapanışından sonra sürekli olarak Modagram.com’da satışta olacak.You Might Also Like

0 yorum

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe