Blogger Bazaar 2'ye sayili gunler kaldi! :)

Pazartesi, Haziran 24, 2013

Görsel

BLOGGER BAZAAR YOLA DEVAM EDİYOR

Yeni sezonu gardıroplarını yenileyerek karşılayan blog yazarları, Selin Çetinkaya, Gözde Usta ve İlknur Şener ev sahipliğinde Blogger Bazaar Vol.2 için KafePi-Curcuna'da buluşuyor.
İlki 5 Mayıs Pazar Günü pek çok marka desteğiyle gerçekleşen Blogger Bazaar, yeni blog yazarları ve destekçiler, ile genç alışveriş sitesi Mizu.com ana sponsorluğunda Taksim Curcuna'da sizi bekliyor. Blog içerikleri, takipçi kitleleri ve stilleriyle birbirinden farklılaşan 11 blogger'ı buluşturan alışveriş etkinliği misafirlerine; Bayan Mor, His Wardrobe, Love Without A Cause, Lunapark Queen, Oh Happy Studio, Onurollstyle, Oyita, Rococosh, Rookie Icon, Ümit Temurçin ve Tuğçe Dadandı bloglarının yazarlarıyla tanışma fırsatı tanıyor.
Stili moda dünyasına ilham kaynağı olan isimlerin dolaplarından alışveriş yaparken; birincisini takip edenlerin bayıldığı Miss Cookiess'in lezzetli cupcake'leri ve Curcuna'nın fotoğraf çekmeden terk edilmeyen enerjik atmosferi gelenlere eşlik edecek.
Konuklar bir yandan makyaj artisti Tevfik Bozdağ'dan doğru makyaj yapmanın tekniklerini öğrenirken, diğer yandan Bioderma'nın cildinizi yenileyecek ürünleriyle tanışabilecek ve Türkiye’nin ilk güzellik salonu zinciri Pro Nails’e özel mini el bakımını deneyimleyebilecek.
Etkinlik alanına gelenlerin blog doğumlu genç dergi Postkolik tarafından karşılanacağı Blogger Bazaar’da, Miss Poem’den indirim kuponları ve özellikle erkek blogger’ların takipçilerinin ilgi duyacağı Kiğılı’dan hediye çekleri verilecek.
Standlardan alışveriş yapan misafirlerin kendilerini Lush'ın taze, el yapımı kozmetik ürünlerle şımartabileceği Blogger Bazaar Vol.2'nin habercisi niteliğindeki sürpriziyse, twitter üzerinden verilecek MAC profesyonel makyaj eğitim setleri olacak.
Mizu.com'un sürprizlerini yakalamak ve alışverişin tadına doyasıya varmak için tek yapmanız gereken 30 Haziran Pazar günü 10:00-19:00 saatleri arasında Taksim KafePi-Curcuna'ya uğramak!
Hesaplarımız:
https://www.facebook.com/BloggerBazaar
https://twitter.com/BloggerBazaar
İnstagram : @bloggerbazaar
Etiketimiz: #BloggerBazaar

His Wardrobe standinda neler olacagini gormek icin bir sonraki postu bekleyin! :)

You Might Also Like

0 yorum

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe