SABRİ ÖZEL İLE DENİZLERİ ASAN SIKLIGIN ZARAFETİNİ KESFEDİN

Çarşamba, Temmuz 03, 2013

Görsel
Stil sahibi çizgileri ve modaya yön veren tasarımlarıyla dikkat çeken Sabri Özel, yeni sezon marin koleksiyonuyla denizden ilham aldığı tasarımları kadınların beğenisine sunuyor. Yazlık tiril tiril hırka, bluz ve elbiseleriyle yaza stilinden emin bir giriş yapmak isteyenlere hitap eden Sabri Özel; mavinin farklı tonları ve beyazdan zengin modelleriyle dikkat çekiyor. Yeni sezon kadın modellerindeki dikey ve yatay çizgilerin marin temayla buluştuğu tasarımlarıyla öne çıkan Sabri Özel, yaz modasında iz bırakacak modelleriyle benzerlerinden ayrılıyor.
Görsel
Beyazın asaleti kadınların şıklığını tamamlamaya geliyor
Sabri Özel’in 2013 yaz sezonuna özel hazırladığı marin koleksiyonunda yer alan bluz ve elbiselerde baskın olarak yer alan beyaz rengi, tüm asaleti ve sadeliğiyle kadınlara benzersiz bir şıklık vaat ediyor. Denizden esintiler taşıyan ve doğanın modaya armağanı olan mavi renginin tüm tonları, beyaz ve gri detaylarla mükemmel bir uyum sağlıyor.
Stiliyle barışık kadınların vazgeçilmezi olacak yeni sezon Sabri Özel marin koleksiyonunda yer alan eşsiz modeller, yazın hafifliğini stiline yansıtmak isteyen moda severlere zengin seçenekler sunuyor.
Görsel
Maviyle detaylandırılmış feminen çizgiler yaza damgasını vuruyor
Sabri Özel 2013 marin koleksiyonunda yer alan yazlık hırkalar, yaz akşamlarında şort ve eteklerle kombin ederek omuzlarınıza taşıyacağınız şık bir detay olarak öne çıkıyor. Dore düğmelerinin göz alıcı ayrıntılar olarak yer aldığı yazlık hırkalar, marin temalı yaka broşuyla ister günlük kullanım ister özel günlerde kullanıma imkan vererek, çok yönlü özelliğiyle ön plana çıkıyor.
Yazlık tiril tiril hırkaların bilek kısımlarında yer alan mavi beyaz renk kombinasyonlu çizgileri de, Sabri Özel yeni sezonda yer alan çarpıcı ve zarif detaylar olarak farkını ortaya koyuyor. Sabri Özel 2013 yaz sezonunda yer alan marin koleksiyonu ile kadınlar, sportif bir şıklığa adım atarak, yaza renkli bir giriş yapacaklar.

You Might Also Like

0 yorum

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe