David Beckham for Bodywear at H&M koleksiyonu

Cuma, Ağustos 23, 2013

Görsel


Taze nostaljik parçalar ve David Beckham for Bodywear at H&M koleksiyonunun yeni kampanyası

Görsel
 
22 Ağustos’ta Doğu Londra atmosferiyle dolu olan bir kampanyayla tanıtılan yeni David Beckham Bodywear koleksiyonu eskilerden kalan nostaljik sportif bir  havaya sahip. Reglan kollu penyeler ve uzun kollu içlikler gri tonlarındayken, atletler ve 3’lü paketlerdeki boxerlar da atletik bir grinin hakimiyeti altındalar. Pijamalar hem ev giyiminde hem de uyku modunda oldukça önemli, üstelik bu sonbahar/kış sezonunda fitilli olduğu kadar, ince boyuna çizgili modellere de şahit olacağız.
Görsel

Merkezinde David Beckham’ın H&M’le uzun soluklu olarak gerçekleştirdigi ve bütün sene boyunca tüm mağazalarda bulunabilecek yepyeni koleksiyonun olduğu kampanya, eski tarz görünen bir soyunma odasında çekildi. On sekiz ay boyunca yeni klasiklerden oluşan bir bodywear koleksiyonu gerçekleştirmek adına araştırma yapılan parçaların odak noktası; üstte duruş, malzeme kalitesi, rahatlığı ve stili üzerine. David Beckham Bodywear koleksiyonu 49 ülkedeki toplam 2800 mağazanın erkek bölümlerinde satışa sunuluyor.

Görsel
 
“H&M’le gerçekleştirdiğimiz yeni Bodywear koleksiyonumun nostaljik sportif havasını çok seviyorum. Atletler, reglan kollu penyeler ve pijamalar daha şimdiden gardrobumun en favori parçaları arasında ve biliyorum ki bütün bir sene boyunca onları giyeceğim. Ürünleri eski tip bir East End soyunma odasında çekmek harikaydı. Sanki tamamiyle köklerime dönmüş gibi hissettim” diyor David Beckham.

Görsel
                                                                                      #BeckhamforHM

You Might Also Like

1 yorum

  1. Harika olmuş post, hoş Beckham'ın da payı büyük resmen moda sektörü için yaratılmış bir adam.

    http://www.duygukomecci.com

    YanıtlaSil

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe