UZUN ZAMANDIR BEKLENEN H&M BAĞDAT CADDESİ COŞKUYLA AÇILDI!

Cumartesi, Nisan 25, 2015

-->


Kalite ve modayı en iyi fiyatla moda severlere sunan İsveç’li moda markası H&M, uzun zamandır beklenen, dünyada sınırlı sayıda bulunan Flagship mağazasını Bağdat Caddesi’nde coşkuyla açtı. 6 katlı H&M Bağdat Caddesi Flagship mağazası, açılışı heyecanla bekleyen binlerce kişi eşliğinde 22 Nisan Çarşamba saat 19:30’da kapılarını açtı.


Mağazanın resmi açılışı H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner ve H&M Bağdat Caddesi Mağaza Müdürü Esra Gürbener tarafından kurdele kesme töreniyle gerçekleştirildi. H&M’in açılışa özel tasarladığı pek çok sürprizden bir tanesi olan 2 katlı H&M parti otobüsü akşam üzeri mağaza önünde yerini aldı. H&M parti otobüsü online bir yarışma ile davetiye kazanan H&M takipçilerini ve müzikleriyle tüm caddeye renk katan DJ üçlüsü Club Bangkok’u taşıyordu. H&M çalışanlarının binlerce kişilik sıranın başından başlayarak özel bir dans şovu ile taşıdığı dev makas, Ülke Müdürü Thomas Coellner’e teslim edildi. Club Bangkok’un müzikleri, mazağa dış cephesinde tüm yüzeyi kaplayan ve müzikle aktive olan LED balon şovu, ve aynı anda serbest bırakılan yüzlerce balonla kapı açılışını bekleyen binlere çok özel bir şov sergilendi. Sıraya ilk giren kişi açılıştan 28 saat önce kapıda yerini alırken, açılış günü sabahın erken saatlerinden itibaren H&M takipçileri sıraya girmeye başladılar. H&M Bağdat Caddesi, kapılarını açtığı andan itibaren ilk 15 dakika içinde 2.700 kişi mağazaya giriş yaptı.

H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner büyük açılışla ilgili heyecanını paylaşarak: ‘’2010 yılında Türkiye’ye girişimizden bu yana en büyük açılışımızı bugün gerçekleştiriyoruz. Aylardır hazırlandığımız H&M Bağdat Caddesi açılışı için bizi yalnız bırakmayan binlerce moda severe, çok farklı bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. H&M Bağdat Caddesi, İstanbul’un ve Bağdat Caddesi’nin yeni moda durağı olacak.’’ dedi.


H&M Flagship mağazaları dünya metropollerinin moda merkezi noktalarında açılıyor. New York, Milano, Londra, Lizbon gibi şehirlerde açılan özel konsept mağaza moda severlere benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyor. İstanbul’da Bağdat Caddesi’ne açılan H&M Flagship mağazası 6 kattan oluşuyor ve toplamda 3.200 metre kare alana yayılıyor. Mağaza, H&M’in yenilenmiş dekorasyon konsepti olan ‘Moda’nın Çağdaş Galerileri’ doğrultusunda tasarlandı. Yeni konsept, beyaz ağırlıklı modern ve aydınlık tasarımı ile çağdaş sanat galerilerine ve İsveç’li köklerine gönderme yapıyor. H&M Bağdat Caddesi mağazasında tüm ürün sunumları, kabinler ve kasalar yeni bir formatta. Ürün grupları daha fazla manken kullanılarak moda severlere stil önerisi vermek amacıyla kombinler şeklinde sunuluyor. Aynı zamanda sürekli yenilenen ürün stoğu ile aranılan tüm son moda ürünlerine rahatlıkla sahip olunabiliyor. Mimari açıdan en son tekniklerin kullanıldığı mağazada, moda severlere her katta farklı bir konsept sunuluyor. 

H&M Bağdat Caddesi Türkiye’deki 30. H&M mağazası oldu. H&M, Nisan ayında Kahramanmaraş, Çanakkale ve Bodrum açılışlarını da gerçekleştirdi. Mayıs ayında İzmit’te ilk mağazasını açacak olan H&M, Sonbaharda ise uzun zamandır beklenen İzmir mağazasını açacak.


You Might Also Like

0 yorum

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe