His Wardrobe, Blogger Bazaar 4'te! :)

Çarşamba, Eylül 18, 2013

Merhaba Sevgili Takipçilerim,
Bildiğiniz üzere katılmaktan büyük zevk aldığım, bence dünyanın en eğlenceli etkinliklerinden biri olan blogger bazaar bu pazar yani 22 Eylül'de Taksim Mürekkep'de 4.kez yapılıyor. Benim de üçüncü kez standımın yer alacağı bu etkinliğe hepinizi bekliyorum!

Gelin bakalım standımda hangi kıyafetler yer alıyormuş?

His Wardrobe for Blogger Bazaar Teaser Video from göze şener on Vimeo.


İstanbul’un en yeni alışveriş trendi Blogger Bazaar, blog yazalarını bir araya getirerek, moda severler için eşsiz bir alışveriş imkanı sağlamaya devam ediyor.
Trend öncülüğü yapan moda blogu yazarları ile alışveriş sevenlerin bir araya gelerek keyifli bir gün geçirdikleri Blogger Bazaar, 22 Eylül Pazar günü Taksim KafePi-Mürekkep’te n11.com ana sponsorluğunda gerçekleşecek.
Ana sponsor n11.com 'un etkinlik öncesinde sosyal medya hesaplarında başlayan #pisti yarısmasını da etkinlik alanına taşıyacak olan Blogger Bazaar'ın, standlarda bolca vakit geçiren misafirleri için The Body Shop, PointBack, Makyajsaati.com, Aral Game, HomeTech, İstapark.com, SokakMood.com, Atölye Color, YummyKupe, Kumm Design ve Miss Poem'in sürprizlerinden oluşan özel bir hediye paketi olacak.  
Erkek alışveriş severleri de unutmayan Blogger Bazaar, sponsorlardan PointBack'in vitrininde yeni sezon trendlerini yakalama ve Aral Game standında Xbox oyunlarının keyfini çıkartma imkanı da sunacak.
Güzelliğine düşkün moda tutkunlarının kendilerini değişim rüzgarına kaptıracağı Makas Kuaför köşesine, nail art uygulamalarıyla Makyajsaati.com standı eşlik edecek. 
Medya sponsoru Sokak Mood'un fotoğraf köşesinde yerinizi almayı ve n11.com'un sürpriz kurabiyelerinden tatmayı da sakın unutmayın!

Tarih: 22 Eylül Pazar 
Yer: Taksim KafePi-Mürekkep
Saat: 12:00-19:00 arası 
Facebook: www.facebook.com/BloggerBazaar  
Twitter: @bloggerbazaar 
Instagram: @bloggerbazaar 
Hashtag: #bupazarbaskabazaar
Hepinizi bekliyorum!

Orada görüşmek, tanışmak ve birlikte eğlenmek üzere!
 
Sevgiler,

Göze Şener

You Might Also Like

2 yorum

Blog Archive

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

yazar cafe

Bumerang - Yazarkafe